00:49

Ho, ho, ho! Mikołaj przyszedł i zostawił coś dla Was!

   Byłyście grzeczne? A może byłyście tak (nie)grzeczne jak ja, że przemiły Pan przyniósł wam prezenty? A może nie był to Mikołaj lecz Gwiazdor? Schował pod poduszką czy wsadził do buta? U mnie był! I był na tyle miły, że obdarował nie tylko mnie, ale i Was! Zostawił coś w złotym kartoniku! Co to jest? Co to jest? Dla kogo Mikołaj przyniósł tę paczuszkę?   Jeżeli masz ochotę rozpieścić swoje włosy na Wigilię lub Sylwestra szamponem Alicna Royal (tu moja recenzja) napisz mi dlaczego Mikołaj zostawił tę paczkę właśnie dla Ciebie (niestety zapomniał jej podpisać!). Bardzo chętnie będę pośredniczyć w jej przekazaniu. Forma przekazu dowolona. Mikołaj weźmie pod uwagę 20 najciekawszych odpowiedzi, a pośród nich zrobi losowanie. Podczas tego losowania będą brane pod uwagę dodatkowe punkty, które zostaną zamienione na losy.. Punkty się sumują za:

1. Czy podzieliłaś się wiadomością o rozdaniu (wraz ze zdjęciem)- na blogu w notce (+4 punkty), pasku bocznym (+1 punkt)  lub facebooku (+1 punkt)
2. Masz mnie w blogrollu (+2 punkty)
3. Lubisz mnie na facebooku (+1 punkt)

   Powyższe warunki są opcjonalne. Warunkiem koniecznym jest bycie publicznym obserwatorem bloga oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie dlaczego ta paczka należeć powinna do Ciebie.

4. Osoby, które najczęściej do tej pory tu komentowały otrzymują 2 dodatkowe punkty są to: 9thPrincess(13) Alieneczka(12) Bella(88) Ev(12) Hexx ana(17) Karola(18) Karotka(21) Marti(68) Nena(25) Ola(19) Pink Caster Sugar(14) Una(12) Wdowa Po Stalinie(14)  dzolls(24) elle(13) karminowe.usta(22) katarzyna.marika(15) simply_a_woman(31) zoila(76)

   Wszystkich chętnych zapraszam do udziału w tym rozdzaniu do piątku 14.12.2012 roku. Zwycięzca zostanie ogłoszony najpóźniej 17.12.2012 roku, a przesyłka zostanie niezwłocznie nadana, aby zdążyła dojść przed świętami.

Proszę o zgłoszenia w jednym komentarzu tylko pod tą notką w schemacie:

Obserwuję jako:
Notka na blogu: TAK/ NIE link
Pasek boczny: TAK/NIE link
Blogroll: TAK/NIE link
Facebook: nazwa
Dlaczego do Ciebie powinien trafić ten prezent? 


Jeżeli jest to inna forma odpowiedzi niż pisemna, proszę o nadesłanie jej na maila wszystkocomniezachwyca@gmail.com, a w ostatnim punkcie o zaznaczenie, iż została ona przesłana e-mailowo.

Zgłoszenia w innym formacie nie będą brane pod uwagę.

Wiadomość dla osób ciekawych pochodzenia nagrody: szampon jest całkowicie nowy i świeży. Jest on moją wygraną w konkursie na stornie internetowej www.tomaszimny.com. Z racji posiadania zbyt dużego zbioru a także magicznego czasu jakim jest grudzień chciałabym, aby ktoś z was mógł wypróbować ten szampon. Mam nadzieję, że zwycięzca będzie z niego tak samo zadowolony jak ja. 


Edit. Z racji, ze jeszcze nikt się nie zgłosił. Postanowiłam wprowadzić zmianę w regulaminie, aby zwiększyć szansę osób, które nie chcą spełniać dodatkowych wymagań.

14 komentarzy:

 1. Prezent bardzo fajny, ale ja odpuszczam bo szamponów u mnie dostatek ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry Mikołaj! i pomysł udany :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Paczka powinna należeć do mnie ponieważ Mikołaj sobie pomylił adresy, jak wiesz jakiś czas siedziałam w Krk i się biedak zapędził ;)
  Oprócz tego wie, że ja mam kudełki w cętki i zależy mu, żebym je odpowiednio pielęgnowała, abym miała lśniące i mocne włosy niczym kuc szetlandzki żeby mi nie wypadały i nikt mojego kudełka nie znalazł w karpiku na stole wigilijnym;)
  Oprócz tego później są walentynki (noooo później, że później;)) więc też muszę mieć mocne włosy coby luby mi ich nie wyrwał jak mnie mocniej złapie w niekontrolowanym amoku miłości xD
  Mikołaj też wie, że ja mam drobne problemy z puszeniem się włosów i ich gładkością- czasami wyglądam jak szczota i przez to moja samoocena lecąc w dół rozbija się o moje koślawe kolanka- nie dość, że mam siniaki to jeszcze czuję się jak wiedźma po locie!
  Mikołaj ma dobre serduszko i żal mu jest mnie, tej biednej istotki, która nie może sobie poradzić ze swym buszem na głowie. Mikołaj też wie, że obecnie jest zima, jest zimno a moje włosy chronią mój mózg przed zamarznięciem, a że zaczęłam studia podyplomowe to święty troszczy się o mnie podwójnie mocno;) musi mi pomóc zadbać o moje włosy, żeby mi mózg nie zamarzł i moja kariera się za szybko nie skończyła;)

  No to już wiesz, że szampon jest mój:D obiecuję nie naliczać Ci żadnej kary za jego bezprawne przetrzymywanie xD

  Obserwuję jako Dimipedia (tak mi się wydaję bo kiedyś było Shopaholic Dream;))
  Notka na blogu: Tak http://dimipedia.blogspot.com/2012/12/essence-le-home-sweet-home-oraz-catrice.html
  Pasek boczny: nie
  Blogroll: Tak http://dimipedia.blogspot.com/
  Facebook: Dimipedia
  No i odpowiedź jest wyżej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry.
  Obserwuję jako: latte.
  Na facebooku lubię jako: no sunshine

  Dlaczego Mikołaj zostawił paczkę dla mnie?

  Bo piszę w tym roku maturę z niemieckiego, a z tego co widzę, to w tym najpiękniejszy z języków (od końca) stworzone napisy. Bo muszę się uczyć, uczyć, uczyć, a uczenie się z szamponem jest dużo przyjemniejsze niż uczenie bez szamponu.

  Taki szamponik to też motywacja by była do założenia własnego bloga. Czytelniczo-kosmetycznego, który mi się maarzy i maarzy, a na który nie mam czasu, a biorąc pod uwagę te godziny zaoszczędzone na nauce niemieckiego...

  Bo wszystko, co Cię zachwyca, kusi też innych, po Twoim blogu zrobiłam zamówienie z Yankee Candle(paczka w drodze). Bardzo by mi było miło, gdybym została zachwycona (chyba nie ma takiego wyrażenia...) szamponem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem pewna, czy obserwuje Cię jako latte, czy jako Magda po prostu :c Bo tam na górze mam, że latte, komentarz, że Magda, nie wiem, jak to zweryfikować...

   Usuń
 5. Obserwuję jako: Bella
  Notka na blogu: NIE
  Pasek boczny: NIE
  Blogroll: TAK
  Facebook: Na pewno polubię, jak tylko ogarnę mój profil, bo nie wiem czemu, ale nie działa mi ''lubienie'' :/
  Dlaczego do Ciebie powinien trafić ten prezent? Mikołaj zostawił dla mnie ten prezent, bo w tym roku byłam wyjątkowo grzeczna :) 6 grudnia sama musiałam sobie sprawić prezent, więc chociaż na 24 niech się Mikołaj postara ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję jako: Zoila B
  Notka na blogu: NIE
  Pasek boczny: NIE
  Blogroll: TAK - zzzoila.blogspot.com
  Facebook: brak
  Dlaczego do Ciebie powinien trafić ten prezent? - Mikołaj świetnie wie, że nie znoszę mycia. Częste mycie skraca życie. Jakby przyniósł mi szampon, to... Wyściskałabym go gorąco, bo ta butelka wyglądałaby dostojnie wśród drogeryjnych cudaków na mojej wannie. A ja lubię ładne opakowania :D:D.

  OdpowiedzUsuń
 7. no to mamy zwycięzcę;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 wszystko co mnie zachwyca , Blogger