15:44

Biedronka, Aril, Bamboo Aqua Breze

   Sieć Biedronka na przestrzeni ostatnich lat się bardzo zmieniła. Od procesu związanego ze złym traktowaniem pracowników do marki znanej i lubianej. Jednakże w pewnych kręgach wciąż jest uważana za sklep dla plebsu ;). No cóż, lubię tam czasem zajrzeć... Bardzo często można tam nabyć produkty markowe w doskonałych cenach (jak chupa-chupsy po 45 groszy). A czasem i produkty robione przez znanych producentów pod marką własną tego marketu. Przy mojej ostatniej wizycie było tam dostępnych wiele rzeczy służących do dbania o dom. A że lubię, gdy w moim domu pachnie skusiłam się na odświeżacz do pomieszczeń o zapachu bambusa. Czy był to dobry zakup?


   Zapach jest bardzo ładny. Ciężko mi stwierdzić czy to bambus. Zapach świeży. Zdecydowanie przyjemny. Sądzę, że jest na tyle neutralny, że można go użyć przed przyjściem gości. Jest to zapach z kategorii zapachów czystych.


    Jednak ma wielką wadę- trwałość, a raczej jej brak. Przykładowo, rozpylam go w kibelku, który jest malutki. Nie oszczędzam produktu, bo butelka zawiera 500 ml produktu, który rozpyla się delikatną mgiełką. Po 25 minutach nie ma już po nim śladu. Pryskałam nim też ręczniki i tam także długo nie zagościł. Na kanapie też się nie przyjął. Z przyjemnością zużyję tę butelkę, bo zaraz po rozpyleniu pachnie ładnie i maskuje przykre zapachy. Jednakże to, że zapach nie trwa dłużej dyskwalifikuje go przed ponownym zakupem. 

18 komentarzy:

 1. odświeżacze z Air Wick też tyle wytrzymują a są droższe wiec nie ma co narzekac;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam słowa Lusi. Te droższe wcale nie charakteryzują się większą trwałością...

   Usuń
 2. Ważne żeby zapach eliminowały, ale cóż, w końcu od takiego produktu nie ma co liczyć na jakąś niesamowitą trwałość ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię bambusowe zapachy ;-)

  Ale dla mnie po tym, jak traktowano tam ludzi nigdy nie będzie to marka lubiana...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko im będzie się pozbyć tego, co robili na początku swojego istnienia.

   Usuń
 4. No tak, on jest na bazie wody, więc długo pachnieć nie będzie :) Ja jestem zadowolona. Zapachy są ładniejsze, niż odświeżaczy w sprayu typu Brise, bo te są zawsze takie chemiczne i duszące :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, że jest bardzo ładny. No i ta woda. Ja jednak sama robię odświeżacz do kibelka i on sobie lepiej radzi. No ale potrzebujemy też czegoś doraźnie odświeżającego zapachy.

   Szkoda, że nie zrobili go na alkoholu.

   Usuń
 5. koło 20 minut to nie jest zły czas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jednak nie jest najgorszy, ale jednak ostatni odświeżać o wiele dłużej tam wytrzymywał.

   Usuń
 6. Świetne rzeczy bywają w Biedronce, kiedyś kupiłam biedronkowy zapach do auta i był świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię, gdy zapach odświeżacza zbyt długo się nie utrzymuje, bo mam zawsze jakiś olejek zapalony lub świeczki zapachowe i trochę to by ze sobą kolidowało :) Praktycznie co tydzień jestem w Biedronce, a tych cudaków nie widziałam :) Lubię chodzić do tego sklepu, bo można wyczaić naprawdę fajne produkty w przystępnych cenach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nie koliduje. Jednak są to całkiem inne pomieszczenia i niestety, ale kominek całego domu nie jest w stanie wypełnić.

   Usuń
 8. Jestem plebsem, kupuję w Biedronce :). Muszę przyjrzeć się tym odświeżaczom, podoba mi się to, że widać, ile jeszcze zostało.

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda, że zapach szybko znika...

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 wszystko co mnie zachwyca , Blogger