08:30

UNE beauty, sfumato eyes shadow, S21

   Dziś będzie krótko i treściwie. Ot, taki post ku przestrodze. Chyba, że jest tu ktoś kto lubi kupować buble? ;) Jestem już trzecią właścicielką tego cienia i gdyby nie chęć przestrogi przed nim, już dawno by leżał w koszu.    Do zakupu może zachęcić wiele. Po pierwsze naklejka na opakowaniu mówiąca, iż produkt składa się z 99,5% naturalnych składników, a 12,6% z organicznego gospodarstwa. Zachęca prawda? A gdy dodam jeszcze, że ma ECOCERT?  Do zalet niewątpliwie należy jeszcze opakowanie- proste, z dużym lusterkiem, które przybliża, ale nie zniekształca. Gdy rozsuniemy lusterka ukazuje nam się cień, w bardzo ładnym odcieniu zieleni. No i na tym koniec. Jest to cień widmo. Można nim smarować się na bazie i bez niej, pędzelkiem, palcem, aplikatorem i nic. 


   Teraz, leci do kosza. Dla ciekawskich dodam jeszcze, że został on wyprodukowany przez Bourjois.
   Miałyście jakiś cień z tej serii?

17 komentarzy:

 1. Patrzę na twoje palca i patrzę, a cienia jak nie było, tak nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słońce, czemu jak wchodzę w etykietę kulinaria pokazuje mi się okno: Podaj nazwę użytkownika i hasła dla http://starbucks.pl?

   Usuń
  2. Nie wiem dlaczego ta się dzieje, u mnie działa wszystko prawidłowo. Może to był jakiś błąd bloggera? Czy nadal tak się dzieje?

   Usuń
  3. nie wiem jaki jest tego powód. Może u kogoś też jest taki problem? Bo u mnie wszystko działa poprawnie

   Usuń
  4. Mi kulinaria działają dobrze :)

   Usuń
 2. No nieźle.A próbowałaś zdrapać wierzchnią warstwę?

  OdpowiedzUsuń
 3. miałam kiedyś sypki podkład, zupełnie mi nie podpasował...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to już wiem, że całej serii należy unikać :-)

   Usuń
 4. o mamo, nic nie widać.. też bym wywaliła :P
  jakie ładne zmiany na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oo, cieszę się, że się podoba. Dla mnie tu trochę jasno. W sumie zmiany miały być inne, ale jakoś tak w "trakcie" tak wyszło i zostało :-)

   Usuń
  2. Kochana, 3 dni przed 21.07 muszę podać oficjalną ilosć osób, bo to w knajpie będzie i są koszty :)

   Poza tym firmy kosmetyczne chcą pełną listę blogów, aby móc dać gifty :)

   Usuń
 5. Opakowanie wygląda kusząco, sam cień też wygląda niczego sobie, ale tylko w pudełku. Robiąc rachunek sumienia, ja nie mam takiego cienia, co go nie widać. Póki co... ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie ładne opakowanie zmarnowało się w koszu. ;( :DD
  machęłabym w nim swój cień, eh.
  Ogólnie róże z tej firmy są dość urocze i kuszące, a ich podkład mineralny jest podobno naprawdę mineralny w 100% a nie 90-coś i dziesiąte procenta. I kosztuje 20zł za 4.5g o_O to mało. Z tym że odcień na 99.9 % bym musiała modyfikować ;D.
  Ale mam taki przesyt wszystkiego, że nie mogę się pokusić. Jednak widziałam najciemniejszy ich podkład na alle za uwaga 11zł.. Czasem dobrze jest być mulatką w Polsce, mnie się to niestety nie udało..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam taki plan, jednakże zabrakło mi motywacji. Opakowanie leżało długo... I wlasnie, stwierdziłam, ze przesyt wszystkiego nie pozwala mi na gromadzenie wszystkiego. TK, mularki w Polsce czasem maja bardzo dobrze ;)

   Usuń

Copyright © 2016 wszystko co mnie zachwyca , Blogger