18:02

Yankee Candle, Fresh Mint

   Tyle chcę Ci pokazać. Zabrać w miejsca, do których tęsknię. Chcę kreować z Tobą nowe marzenia, a także spełniać te już istniejące. Zabrałabym Cię do drewnianego domku, zaszytego w brzozowym lesie. Zbieralibyśmy jagody, wygrzewali się w słońcu i bujali na hamaku. Wieczorami zmęczeni słodkim nicnierobieniem siadalibyśmy na tarasie popijając miętową herbatkę. Słodką, tak jak lubisz. Niezmącony spokój dookoła nas i w nas. Co powiesz na takie wakacje?
   Miętowa herbatka od Yankee Candle jest zapachem orzeźwiającym, ale też budzącym ciepło. Jeżeli szukacie w niej mroźnego orzeźwienia, zawiedziecie się. Jest to raczej zapach mięty rosnącej tuż koło domu. Dobrze posłodzonej i ostudzonej. Dobrze gaszącej pragnienie, ale dalekiej od skojarzeń z mojito. Może kojarzyć się zarówno z końcem miłego letniego dnia jak i z ukochanymi dłońmi mamy lub babci podającej nam kubek herbaty miętowej w chorobie. Daleko jej od ostrej herbaty miętowej w torebkach. To zapach zaparzonych świeżych liści mięty. Naklejka doskonale obrazuje zapach. Zapach jest dobrze wyczuwalny, choć z pewnością nie jest to zapachowy kiler.

11 komentarzy:

 1. Fresh Mint, hmmm. Brzmi ciekawie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co dziś wyczytałam duże słoje tego zapachu będą niebawem dostępne w Polsce :)

   Usuń
 2. Brzmi ładnie, podobnie pachnie moja mięta z Kringle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mięta z Kringla, albo paliłam w wsoku albo wąchałam na sucho, ale pamiętam, że była słodsza. A może mnie pamięć zawodzi? ;)

   Usuń
 3. Czekam niecierpliwie aż się pojawią w PL. Słodka mięta brzmi zachęcająco:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie zapachy,świeżość i orzeźwienie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mojemu narzeczonemu na pewno przypadł by ten zapach do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. wstyd,nie wąchałam jeszcze tego zapachu :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 wszystko co mnie zachwyca , Blogger